Filosofija

Vaikystės lobiuose vaikui suteikiamos visos laisvės:

Mes žinome, kaip galima atskleisti visus "Vaikystės lobiuose" slypinčius talentus, kad jie ryškiai suspindėtų ateinančios kartos padangėje.

"Vaikystės lobiai", kuriuose slypi dar niekieno neatrasti ir nenušlifuoti Deimančiukai, Perliukai, Gintarėliai, Kristaliukai ir Karoliukai, turintys galimybę natūraliai formuotis, augti bei įgyti tik jiems norimų ir tinkamų gebėjimų, talentų, apsuptyje vaikiško juoko, nuoširdžių draugų, rūpestingų auklėtojų globoje.

Čia kiekvieno nuomonė svarbi, išklausomas kiekvienas vaikas, su juo tariamasi, diskutuojama, nes čia esam visi lygūs. Kiekvienas gali nugalėti baimes, nerimus, nepasitikėjimą savimi, atrasti savo puikiąsias vertybes ir pasijusti drąsiu vaiku, turinčiu savo nuomonę.

"Vaikystės lobiuose" puoselėjamos žmogiškosios būsimosios kartos dvasinės vertybės, nuoširdumas, draugiškumas, atvirumas, kūrybingumas, atsakomybė, empatija, tikėjimas.

Čia visas ugdymo procesas orientuotas ne į dokumentaciją, šventinius ir reklaminius renginius, o į patį vaiką, jo troškimus, norus, individualius poreikius ir galimybes. Mes visą savo laiką, jėgas – visą save - atiduodame vaikams.
Mums svarbiausia - vaikas, kiekvienas atskirai, ir visi kartu. Mūsų pareiga sudaryti sąlygas jiems atsiskleisti ir užtikrinti dvasinį bei fizinį saugumą.

Mums rūpi, ką vaikas jaučia, kaip vaikas mąsto, ko jis nori, kaip nori, ką gali, kokiu būdu sieks…
Vaikystės lobiai – tai pažinimas, atradimas, išbandymas, muzika, šokis, dailė, teatras, amatai, judesio terapija ir sportas, sąmoningas dėmesingumas, sveika gyvensena ir mityba; Jūsų pageidavimu - papildoma veikla ( sportiniai šokiai, robotika, zumba kids, keramika, gimnastika, rakečių sportas, dziudo, šachmatai, futbolas.).

Rėmėjai: EU FB
© Visos teisės saugomos. 2014 Vaikystės lobiai