Mūsų dienelė

7.30 val.
Rytinis pasisveikinimas
Pasitinkame vieni kitus, sveikinamės, žaidžiame įvairius žaidimus, piešiame, atliekame įvairias individualias užduotėles.
8.00 val.
Ryto arbatėlė, rytiniai pokalbiai
Geriame žolelių arbatą, vaišinamės džiovintais vaisiais, riešutais, dalinamės įspūdžiais ir nuotaika, pasakojame tai, ką pastebėjome gražaus pakeliui į darželį.
9.00 val. Rytinė visuotinė mankšta
Skambant muzikiniam fonui, pažadiname kūną pasisveikindami su saulute, visi mokomės taisyklingo kvėpavimo, žaismingų jogos užsiėmimų, mankštinamės su kamuoliais, gimnastikos lazdomis, sportuojame su daina, atliekame įvairius sveikatos stiprinimo ir geros nuotaikos pratimus.
9.45 val. Pusryčiai
Skanaujame šviežių vaisių ir žalumynų kokteilius, košę su pasirinktais priedais (uogomis ar cinamonu), geriame arbatėlę.
10.15 val. Ryto ratukėlis
Susėdę rateliu žaidimais ar dainelėmis pasveikiname vienas kitą, pasakojame, kaip jaučiamės, aptariame dienos orą, numatome dienos planus, kalendorines datas, aktualijas.
10.30 val. Pamokėlė
Pagal iš anksto sutartą tvarkaraštį keliaujame į dailės, muzikos, žinių, anglų kalbos, amatų ar kitus užsiėmimus, vyksiančius atskirose studijose, bibliotekėlėje.
11.05 val. Vaišės
Geriame vandenį, graužiame morkas, kopūstus, ridikėlius, skanaujame špinatų, rūgštynių lapų ir kitų šviežių daržovių bei žalumynų (atsižvelgiant į sezoną).
11.15 val. Laisvalaikio žaidimai lauke
Lauke stebime gamtą, jos reiškinius, tyrinėjame; žaidžiame įvairius judriuosius, ramius, vaidmeninius žaidimus, supamės, karstomės, čiuožinėjame, statome smėlio ar sniego pilis, mėgaujamės laisvalaikiu tyrame ore. Mūsų negąsdina nei lietus, nei sniegas, viskam turim sąlygas ir todėl nežinome, kas yra „blogas oras“.
12.30 val. Pietūs
Pietums valgome sriubą, antrąjį patiekalą ir geriame arbatą, sultis arba kompotą. Mokomės patys serviruoti stalus, pratinamės mandagiai elgtis valgio metu.
13.00 val. Valandėlė su pasakų knyga
Atsigulame į loveles, apkabiname pasirinktus mylimus žaisliukus ir klausomės skaitomų pasakų ir dainuojamų lopšinių.
13.30 val. Ramybės metas
Mėgaujamės saldžiu miegeliu, o tie, kurie nemiega, saugo draugų sapnus ir tyliai žaidžia žaidimų kambaryje arba varto knygeles bibliotekėlėje.
16.00 val. Kėlimasis, tvarkymasis, vakarienė
Ridenamės iš lovyčių, rengiamės, šukuojamės, prausiamės ir gardžiai vakarieniaujame.
16.30 val. Popietinė veikla
Pagal vaikučių norus ir gebėjimus renkamės papildomo ugdymo veiklą: šokius, teatrą, estrados studiją, amatų dirbtuvėlę, mažųjų tyrėjų laboratoriją, pasirinktos sporto šakos treniruotes, korekcinę mankštą; pagal poreikį – užsiėmimus su logopede ar psichologe. Laisvalaikio žaidimai. Renkamės mėgiamus žaidimus.
17.30 val. Dienos darbelių aptarimas
Apibendriname nuveiktus darbelius, padėkojame ir atsisveikiname su draugais.
Rėmėjai: EU FB
© Visos teisės saugomos. 2014 Vaikystės lobiai