Ugdymas

• SVEIKA GYVENSENA. Darželio aplinką kuriame atsižvelgdami į vaikų sveikatos stiprinimą, ugdome sveikos gyvensenos įpročius. Mokome gražaus elgesio prie stalo, valgyklėlėje laikomės stalo padengimo bei valgymo etiketo. Darželio lysvėse kartu su vaikais auginame savo daržoves ir prieskonius, stebime, prižiūrime, laistome, ragaujame, turime žaliąsias palanges, kur daiginame saulėgrąžas žaliesiems kokteiliams. Maistą gaminame savo darželio virtuvėje, rūpinamės, kad patiekalai būtų sveiki, pagaminti su meile.


• ŽINIUKŲ AKADEMIJA – kiekvienoje grupėje, pagal amžių, susipažįstame su mus supančia artimesne bei tolimesne aplinka; domimės, tyrinėjame, bandome, ieškome, atrandame; rūšiuojame, sisteminame ir analizuojame; ugdome mąstymą, laviname dėmesį ir atmintį; pažįstame raideles, žodelius, atliekame pirmuosius aritmetikos pratimukus; žaidimukų, užduotėlių, pratimėlių pagalba plėtojame visas vaikučių kompetencijas, atskleidžiame kiekvieno individualius gebėjimus.

• MUZIKOS GARSAI – su muzikos mokytoja, vaikiškų dainelių kūrėja Inga Šeduikiene, įvairiausiais būdais mokomės dainelių, grojame muzikos instrumentais, improvizuojame. Mokomės natų rašto, atliekame įvairius intonavimo, ritminius, muzikinio klausymosi ir kitus pratimukus. Susipažįstame su įvairiais muzikos žanrais, muzikos instrumentais. Žaidžiame muzikinius žaidimus, ratelius. Per meninę bei kitas kompetencijas pažįstame muzikos pasaulį iš visų pusių.

• DAILĖS STUDIJA – kartu su dailės padagoge, vaikiškų knygelių iliustratore, Inga Vasiliauskiene tapome, piešiame, lipdome, modeliuojame, kuriame. Susipažįstame su įvairiomis technikomis, atrandame naujas, jas panaudojame, žaidžiame žaidimus linijų, spalvų ir formų įtvirtinimui, sužinome daugybę dalykų apie dailę. Ugdome vaikų kūrybiškumą, visapusiškai laviname kūrybinę vaizduotę.

• ANKSTYVOJI ANGLŲ KALBA – per daineles, žaidimus, smagią veiklą susipažįstame su anglų kalba, mokomės tarti pirmuosius žodelius, posakius, bandome juos pritaikyti praktinėse situacijose, žaidžiame dialogus.

• ŠOKIO STUDIJA – kartu su šokių mokytoju, sportinių šokių klubo "Efektas" įkūrėju Nerijum, mokomės pirmųjų šokio žingsnelių, laviname ritmo pajautimą. Vyrenėlių grupėse jau pradedame šokti lėtą valsą, čia čia čia ir kt.

• SĄMONINGO DĖMESINGUMO LAVINIMAS – čia per įdomiausias pasakas ir žaidimus mokomės susikaupti, išlaikyti dėmesį, klausytis, būti tarp kitų. Pratinamės taisyklingai kvėpuoti.

• TEATRO STUDIJA – per teatrinę saviraišką laviname bendravimo įgūdžius, ugdome dėmesį ir atmintį; kuriame, vaidiname, improvizuojame, pratinamės ne tik įsikūnyti į personažus, bet ir dalyvauti dekoracijų bei kostiumų kūrime.

• TRADICINIŲ AMATŲ PLĖTOJIMAS – darželyje siuvame lėles ir tautinius rūbelius joms, atspindinčius Lietuvos etnografinių regionų ypatumus. Susipažįstame su žaislais, kuriais žaidė mūsų seneliai.

• BIBLIOTEKĖLĖ – čia gausu įvairiausių knygų tiek patiems mažiausiems, tiek paaugusiems vyresnėliams. Bibliotekos aplinka suteikia žinių, skatina domėtis, pamilti knygas, ugdo norą greičiau išmokti skaityti.


• PAPILDOMOS VEIKLOS – keramika, sportiniai šokiai, zumba kids, gimnastika, dziudo, rakečių sportas, robotika.

Rėmėjai: EU FB
© Visos teisės saugomos. 2014 Vaikystės lobiai